Stosowanie Nolpazy a wymaz z gardła

Czy jeśli zażywam Nolpazę- na refluks przelyku, czy moge wykonac wymaz z gardla? Czy taki wymaz moge wykonac sama za odplatnoscia w laboratorium i z wynikami isc wstepnie do lekarza rodzinnego? Bardzo zalezy mi na tym a laryngolog nie chce mi dac wymazu, gdyz stwierdza ze nic nie widzi. Gardlo mnie boli, wezly chlonne szyji i uszy niekiedy narywaja lekko. Jestem po przebej anginie. Martwie sie. Dziekuje

Podczas przyjmowania Nolpazy można wykonać wymaz z gardła. Mała jest szansa że zrobi to Pani dobrze samodzielnie. Lepiej pójść do laboratorium gdzie często pomagają w pobraniu wymazu...