Stosowanie nutridrinków na niedowagę

Witam serdecznie. Mam 35 lat wzrost 165 i ważę 50kg . Chciałabym przytyć 5kg niestety ciężko mi to idzie :(..od jakich produktów najbardziej się tyje ?czy mogę pic nutridrink aby zwiększyć kaloryczność, czy mi nie zaszkodzą ?..Proszę również o przykładowy jadłospis posiłków..Dziękuje :)

Od nutridrinków trudno przytyć, bo ich rolą jest odżywianie organizmu w chorobach niszczących organizm lub przy braku łaknienia. Zdrowe osoby chcące przytyć powinny jeść dużo potraw mącznych - makaronów, klusek, pierogów, kopytek, naleśników. Pozdrawiam

Witam. Od nutridrinków raczej Pani nie nabierze.Najlepiej stos dietę bogatą w produkty zbożowe, tłuste morskie ryby, warzywa i owoce. Trzy szklanki mlecznych napojów wystarczą, by organizm otrzymał dzienną dawkę wapnia. Ważne też, by posiłki pachniały ziołami zaostrzającymi apetyt. A na deser? Zamiast słodyczy pożywne orzechy, migdały i suszone owoce. Zalecane produkty w diecie: olej - najlepiej rzepakowy bezerukowy lub oliwa z oliwek; mleko i jogurty, mięso i chude wędliny.
Pozdrawiam