Stosowanie Nuva Ring a przesunięcie miesiączki

od 3 lat używam krążków nuvaring. Zawsze wyciągam je w piątek i wkładam w piatek tydzień później. Mam pytanie czy stanie się coś jeżeli wyciągnę go zamiast w piątek to we wtorek(3 dni wcześniej) i włoże drugi we wtorek tydzień później. Chciałabym w ten sposób przesunąć okres o kilka dni a wiem że nawet lekkie spóźnienie z wyciągnięciem krążka przesuwało mi okres

Aleksander Ropielewski

Jeżeli przesunięcie terminu okresu jest dla Pani ważne to może Pani postąpić tak jak w Pani zapytaniu.