Stosowanie Octenisept po zabiegu obrzezania

Witam, czy po operacji obrzezania octenisept stosowac tylko dwa razy dziennie w miejsce szwow czy tez na zoladz? Dodam ze octenisept sluzy mi jako przemywanie jednoczesnie rany po zabiegu poniewaz nie moge tego dotknac poprzez wrazliwosc zoledzia :(

Witam. Do odkażania - czyli na ranę, po tym zabiegu proponuję natłuszczanie całości - alantan, maść nagietkowa - na całość = rana + żołędź