Stosowanie olejku rycynowego i żółtka na włosy

Witam, Czy warto stosować olejek rycynowy z zółtkiem na włosy?Czy przyciemni trochę włosy? Agnieszka

Magdalena StusiĹska

Wszystko zależy od rodzaju włosów- na pewno jednak nie należy się spodziewać ogromnego przyciemnienia. Taka kuracja na pewno jednak nie zaszkodzi włosom.

Witam serdecznie,
tak, warto zastosować taką odżywkę, choć przyciemnienie włosów nie będzie intensywne. Oprócz tego polecam odżywki do ciemnych włosów WAX z henną.

Pozdrawiam,
ES

Witam . Odżywka sporządzona z żółtka i olejku rycynowego jest bardzo popularna i poprawia kondycję włosów jednak na pewno nie wpłynie jednoznacznie na intensywniejszy lub ciemniejszy kolor .
pozdrawiam
MO