Stosowanie Omnadren a duża ilość spermy i bezsenność

Brałem omnadren250,ww tym okresie miałem bardzo dużo spermy,pierwszy raz w tym czasie zdolalem przestać się masturbować ale po ok.2 tygodni przy oddawaniu stolca wyszła sperma bez wtrysku, jestem bezsenny,spie w inny sposób zasypiam nagle,jak się obudze to bardzo ciężko zasnąć,wogule mój organizm inaczej funkcjonuje,moj organizm nie domaga się tak jak zanim to się stało orgazm jest nie mało przyjemny, mam czasem pieczenie w rej.prawej nerki, jaki doktor może mi pomoc
MĘŻCZYZNA ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Lek jaki Pan przyjmował to mieszanina czterech estrów testosterony. Objawy mogą być wynikiem jego stosowania. Proponuję zgłosić się do androloga lub endokrynologa.