Stosowanie opaski po otoplastyce

Witam, mam pytanie dotyczące otoplastyki. Czy po zdjeciu opatrunkow, ktore jeszcze mam pod szeroka opaska moge zmienic opaske na wezsza, ktora bedzie mniej widoczna, a mimo to bedzie podtrzymywac i chronic uszy?

Właściwa opaska po plastyce ucha powinna zakrywać całą małżowinę i po jej założeniu jeden palec ścisłe może pod nią być włożony
dr Janusz Jaworowski
specjalista chirurgii plastycznej rekonstrukcyjnej i estetycznej
specjalista chirurgii ogólnej
i onkologicznej