Stosowanie Ospenu na anginę u dziecka

Witam Moja córka ( 7 lat)od poniedziałku bierze Ospen gdyż ma angine dostała dawke 5ml przez 10 dni, nie gorączkuje moje pytanie brzmi kiedy można wyjść na dwór i czy w przyszłym tyg może już iść do szkoly.

Szanowna Pani,
trudno ocenić stan dziecka po tak krótkim opisie jednak okres terapii był standardowy i jeśli nastąpiła poprawa to myślę, że można spokojnie wyjść na dwór i posłać dziecko do szkoły.
z poważaniem,

J.Zachwieja