Stosowanie Parogenu i Bodymax Plus jednocześnie

Witam mam pytanie czy stosując Parogen 1x rano mogę brac suplement diety bodymax plus (jest tam też żen-szen) , wiem ze witaminy moge bo pytałam farmaceutę ale interesuje mnie własnie czy mogę stosowac Bodymax plus gdyz dawniej przed braniem leku Parogen go stosowałam

Zdecydowanie odradzałabym łączenie obydwu tych środków, gdyż ich łączne przyjmowanie może być niebezpieczne dla zdrowia i znacząco zwiększa ryzyko wystąpienia działań niepożądanych obydwu tych środków (aż do zagrażającego życiu pobudzenia organizmu). Jeżeli ma Pani potrzebę stosować suplementacje witaminami proszę wybrać taki środek, który nie zawiera dodatkowych "wspomagaczy". Bardzo dobrym środkiem dla kobiet jest Falvit.