Stosowanie Pimafucin w 11 tygodniu ciąży

Witam, jestem w 11 tygodniu ciąży i czasami miewam lekki dyskomfort w okolicy narządów rodnych, lekarz przepisał mi Pimafucin dopochwowo 6 tabletek. Po pierwszej nocy nad ranem miałam wydzielinę o brązowawo-różowatym kolorze, a teraz cały dzień mnie piecze i boli. Czy mam kontynuować przymowanie, czy ta wydzielina może mieć coś wspólnego z plamieniami? (biorę Dufaston)- wcześniej plamień nie miałam. I czy to pieczenie no normalny objaw, wiele dziewczyn chwaliło ten lek. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć. Proszę udać się do ginekologa.