Stosowanie Pimafucort podczas miesiączki i seksu

Dzień dobry. Lekarz przepisał mi pimafucort. Od razu chcę zaznaczyć, że NIE MAM żadnej grzybicy ani nic takiego. Lek ten mam stosować ze względu na nadwrażliwość przedsionka pochwy. 1. Czy mogę stosować pimafucort w trakcie okresu? 2. Czy podczas stosowania go mogę uprawiać seks z użyciem prezerwatywy? Chodzi mi o to, czy wówczas ona nie pęknie itd Z góry dziękuję za odpowiedź :)

Witaminy w ciąży

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę kierować się zgodnie z zaleceniami lekarza prowadzącego.