Stosowanie Piperine Forte a utrata wagi

czy to prawda że zażywanie tabletek piperine forte spowoduje utratę wagi 4-6 kg miesięcznie.Mam 49lat i ważę aż 115 kg i mam tego już dość. Szukam skutecznej walki z nadwagą

Żadne tabletki nie spowodują utraty wagi. Są pomocne przy odpowiednio zbilansowanej diecie i aktywności fizycznej. Jeśli jest Pani zainteresowana ułożeniem indywidualnej diety zapraszam do kontaktu: marta@zdrowozjesz.pl