Zapytaj lekarza

1 , 0 1 1 , 2 1 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie plastrów Evra a zaburzenia nastroju

stosuje plastry antykoncepcyje evraod ok 8 miesiecy. Od jakiegos czasu mam emocjonalne huśtawki nastroju, problemy z koncentracja, odczuwam zmeczenie i niechęć, a takze przejawialam objawy agresji bez jakiegoś konkretnego powodu, czy powinnam zaprzestać urzywania plastrow ?? Czy takie zmiany mogą być skutkiem ubocznym stosowania plastro?
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Czego unikać w ciąży?

Ciąża to wyjątkowy czas w życiu kobiety. Właśnie wtedy powinna ona szczególnie dbać o swoje zdrowie i samopoczucie. Obejrzyj film i dowiedz się, czego powinna unikać kobieta w stanie błogosławionym.

Witam!

Z pytaniami, jakie Pani zadała, należy się zgłosić do lekarza, który przepisał Pani antykoncepcję. Konsultacja z lekarzem pozwoli określić, czy opisane dolegliwości wynikają faktycznie ze stosowania plastrów, czy są wynikiem np. problemów, z jakimi obecnie się Pani zmaga.

Pozdrawiam

Psycholog w Szpitalu Powiatowym w Otwocku na oddziale rehabilitacji neurologicznej.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety