Stosowanie plastrów Evra a zaburzenia nastroju

stosuje plastry antykoncepcyje evraod ok 8 miesiecy. Od jakiegos czasu mam emocjonalne huśtawki nastroju, problemy z koncentracja, odczuwam zmeczenie i niechęć, a takze przejawialam objawy agresji bez jakiegoś konkretnego powodu, czy powinnam zaprzestać urzywania plastrow ?? Czy takie zmiany mogą być skutkiem ubocznym stosowania plastro?

Witam!

Z pytaniami, jakie Pani zadała, należy się zgłosić do lekarza, który przepisał Pani antykoncepcję. Konsultacja z lekarzem pozwoli określić, czy opisane dolegliwości wynikają faktycznie ze stosowania plastrów, czy są wynikiem np. problemów, z jakimi obecnie się Pani zmaga.

Pozdrawiam