Stosowanie plastrów Evra z powodu obfitych miesiączek

Witam. Od dwóch tygodni stosuję plastry evra z uwagi na bardzo obfite i miesiączki Ponieważ jestem po 40 i palę zrobiłam badanie koagulogram Wynik jest następujący: INR 0,96 czas protrombinowy w sek 10,60 czas kaolinowo-kefalinowy 27,20 oraz Fibrynogen C 413,8 I teraz moje pytanie czym może być spowodowane podwyższenie fibrynogenu / norma lab była do 400/ Przeczytałam w necie że może to być objaw nowotworu oskrzeli , przestraszyłam się bo kaszlę. Ostatni rtg płuc był w X.2014 i był ok

Piotr Pilarski

Fibrynogen jest bardzo niespecyficznym parametrem i nie można tylko na jego podstawie podejrzewać nowotworu. Taki wynik nie musi o niczym świadczyć.

Pozdrawiam.