Plastry Sutricon a usuwanie blizn

Witam, mam pytanie dotyczące plastrów Sutricon, czy można je stosować na małe blizny na twarzy?? Czy podczas stosowania można miedzy czasie iść na solarium albo na plażę czy może zaburzyć to działanie plastrów Sutricon? Czytałem sporo opinii na temat plastrów Sutricon i wiele osób twierdzi, że są one bardzo skutecznym środkiem usuwającym blizny, ale ja nie jestem do końca przekonany czy to prawda i uważam, że lepiej zapytać specjalistów. Czy plastry Sutricon faktycznie są takie skuteczne i mogą spowodować, że powstałe na twarzy znikną albo przynajmniej zostaną znacznie zredukowane? I jeszcze jedno pytanie. Czy podczas stosowania plastrów Sutricon można pić alkohol czy nie bardzo? Czy istnieje możliwość, że alkohol w jakiś sposób zaburzy działanie tych plastrów albo wręcz wywoła niepożądane skutki uboczne dla organizmu? Będę wdzięczny za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Witam! Plastry jak najbardziej można stosować na okolice twarzy. Bezwzględnie przeciwwskazane są jednak wizyty na solarium. Jeśli chodzi zaś o alkohol to nie wchodzi on w bezpośrednie interakcje z podanym preparatem.