Stosowanie Pramolanu przy nerwicy lękowej

Mam przepisany Pramolan na nerwice lekowa, ale tak bardzo boje sie lekow, bo jako nastolatka przezylam wstrzas po penicylinie (wiem, ze zagrazalo to mojemu zyciu) . Teraz mam 50 lat. Bardzo sie obawiam, ze cos mi sie stanie i od miesiaca czytam ciagle ulotke o leku, ale ze strachu nie zazylam ani jednej tabletki. Prosze o porade.

Dzień dobry,

Podstawową metodą leczenia nerwicy jest psychoterapia, do podjęcia której namawiam.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic (w ramach NFZ) lub prywatnie. W internecie dostępna jest również lista certyfikowanych psychoterapeutów Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego wg miejscowości.

same leki nie pomoga..tym bardziej jesli ich sie nie bierze....potrzebna terapia,,,odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza