Stosowanie preparatów Cardura i Bisocard

Witam Proszę o opinię w następującej kwestii - lekarz urolog zalecił w związku z problemami urologicznymi przyjmowanie leku CARDURA XL 4 mg z jednoczesnym wykluczeniem leku Bisocard 5 mg, lekarz internista natomiast powiedział, że leki należy przyjmować równolegle, bowiem odpowiadają mimo wszystko za inne leczenie i sama Cardura XL 4 nie poradzi sobie z nadciśnieniem Z góry dziekuję za odpowiedź

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, w swojej opini zalecam stosowanie rownocześnie obu preparatów. Jednak nie znam dokładnej historii choroby i dlatego musi sie Pani zdać na opinie lekarzy prowadzących. Pozdrawiam