Stosowanie preparatów Differin i Normaclin

Witam, od przyszłego tygodnia będę stosować żel na noc differin oraz żel na dzień normaclin, mam pytanie, kiedy stosować krem? Czy grozi mi wysyp lub przesuszenie skóry? Jakich podkładów mam używać? Dziękuję, pozdrawiam.

W poczatkowym okresie kuracji moze Pani zauwazyc pogorszenie zmian. To objaw normalny. Differin moze tez w poczatkowym okresie podraznic nieco skore. Wowczas mozna stosowac go co drugi lub trzeci dzien, a krem w te dni, w ktore nie stosuje Pani Differinu.