Stosowanie preparatu Asentra a senność i tycie

Od maja 2014 przyjmuję sertralinę- Asentrę 50mg na fobię społeczną (jest poprawa), natręctwa, okresy drobnych dołków. Początkowo pół tabletki, całą, dopiero po 5 miesiącach półtorej. Aktualnie lek przez 2 tyg. odstawiłem. W ostatnim okresie asentry przytyłem, nic mi się nie chce, niska motywacja, brak organizacji, hobby, senność, tym bardziej po odstawieniu - winię tu jednak asentrę, do której wolę nie wracać. Skonsultuję się z moją dr. jednak proszę o poradę -może jest coś na większą energię?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza