Stosowanie preparatu Epiduo i Elobaza a trądzik

Witam stosuję lek epiduo na trądzik. Dermatolog polecił mi go stosować wieczorami, więc tak też robię. Przepisał mi też krem nawilżający ELOBAZA, który powinienem stosować na podrażnienia. Niestety krem jest dosyć tłusty, a ponieważ pracuję to staram się go nie używać z rana, więc czy mogę używać go powiedzmy jakiś czas po nałożeniu epiduo? Np. wysmarować nim twarz przed snem? Czy krem nawilżający nałożony na epiduo to dobry pomysł?

Lepiej będzie zmienić krem np. na biodermę Global ma lekką konsystencję i nawilży skórę,ą nie przetłuści jej. jeśli nałoży Pan krem na maść to nie ma to sensu.

Polecam również przy trądziku wykonać serię peelingów medycznych.