Stosowanie preparatu ForeverSlim

Witam.mam na imie Karolina i mam 30 lat. Chciałabym się spytac o tabletki foreverslim.czy wedlug Pani są one bezpieczne? Chciałabym zacząć je przyjmować ale przedtem wolalabym uzyskac trochę informacji na ich temat. Może ma pani informacje na ile są one skuteczne chodziłoby mi raczej o opinie osob które je stosowały a nie informacje które napisane sa w ulotce. Ja wiem, ze same tabletki nic nie zdzialają ale czy mozna zazywac te tabletki przy zdrowym odzywianiu i zwiększonej aktywności fizycznej? Jak długo można te tabletki bezpiecznie stosować. Będę wdzieczna za wszystkie informacje. Serdecznie pozdrawiam.

Katarzyna Ciuchta Dietetyk, Bielsk

Witam,

Dieta redukcyjna powinna być oparta o ćwiczenia z optymalną dietą na deficycie kalorycznym. Sama Pani podkreśla, że tabletki nic nie zdziałają, ale jednak chce Pani troszkę oszukać siebie i organizm. Dla mnie jako dla dietetyka to droga donikąd,ponieważ nie chodzi o samo jedzenie, a o zmianę myślenia. Najlepszym przyspieszaczem metabolizmu jest ruch. Ciężko doszukać się składu tych tabletek w internecie, łatwo natomiast natknąć się na rewelacyjną reklamę i wyśmienity marketing, Pisze jedynie o dużych zawartościach pieprzu Cayenne, jagód acai czy zielonej kawy. Wszystkie te "cudowności" bez problemu kupić można w formie ziół w aptece czy sklepie zielarskim za grosze. Nie wymyślono rewelacyjnego środka na odchudzanie i taki preparat prawdopodobnie nigdy nie powstanie. Równie dobrze może Pani kupić pieprz Cayenne w sklepie spożywczym i przesypać trochę zawartości do pustej kapsułki żelatynowej. Efekt ten sam, ale cena to kilka złotych a nie kilkaset.
Reasumując środek jest bezpieczny, zawiera naturalne składniki i na pewno pomoże w walce ze zbędnymi kilogramami, jeśli połączy to Pani z dietą i ruchem. Kwestie ekonomiczne zostawiam do przemyśleń.

Pozdrawiam

Magdalena Mroczek

Na rynku dostępnych jest wiele preparatów odchudzających, mających status suplementów diety. Foreverslim jest jednym z nim. W swoim składzie zawiera paprykę cayenne, zieloną herbatę, guaranę oraz ekstrakt z zielonej herbaty.

Papryka cayene ma pobudzać proces przemiany materii oraz wspomagać intensywność treningu. Guarana zawiera bardzo dużo, bo aż 10 proc. kofeiny. Pobudza ona organizm i sprawia, że jest on zdolny do większego wysiłku. Ekstrakt z zielonej herbaty zawiera z kolei w swoim składzie fenole, które mają działanie antyoksydacyjne. Poza tym preparat zawiera z swoim składzie chrom. Chrom jest pierwiastkiem szeroko stosowanym w suplementach diety o działaniu odchudzającym. Stabilizuje on poziom glukozy we krwi i zmniejsza apetyt na słodycze. W składzie produktu znajduje się również L-karnityna oraz witaminy takie jak witamina C oraz witamina D3.
Poza tym preparat zawiera w składzie piperynę czyli ekstrakt z czarnego pieprzu. Piperyna ma działać poprzez zwiększanie wydzielania soków żołądkowych i wpływ na metabolizm komórek tłuszczowych.

Należy pamiętać, że w procesie odchudzania suplementy mają działanie jedynie wspomagające. Proces odchudzania odbywa się przy pomocy diety i ćwiczeń. Najlepiej jest spożywać regularnie kilka posiłków dziennie, bogatych w owoce i warzywa, unikać potraw smażonych, a zastąpić je duszonymi, unikać słodyczy, nie jeść przed snem etc. Dieta ma sens jedynie połączona z wysiłkiem fizycznym, bo tylko wtedy da długotrwałe efekty. Suplementów nie wolno traktować jako "cudowną pigułkę na odchudzanie", bo takiego działania nie mają.

W odchudzaniu wykorzystywać jest najlepiej tradycyjne i sprawdzone metody. Kupowanie suplementów może niekiedy przynieść rozczarowania, ponieważ bez diety i ruchu jest tylko wydatkiem pieniędzy.