Stosowanie preparatu Ispagul na problemy proktologiczne

Witam,czy preparat Ispagul można bezpiecznie spożywać przez cały czas,czy może należy robić przerwy? Stosuję od 15 miesięcy codziennie,dwie płaski łyżeczki,rano - przed śniadaniem.Borykam się z problemami proktologicznymi(szczelina odbytu) i jest bardzo pomocny w moim przypadku.Czy są może inne preparaty,które będą wpływać na regularne wypróżnienia i konsystencję stolca i które można przyjmować bez ograniczeń.Z GÓRY DZIĘKUJĘ ZA ODPOWIEDŹ,POZDRAWIAM.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można tak postępować, choć warto zazanczyć iż suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Prowadzenie zdrowego trybu życia i stosowanie zrównoważonej diety sa niezbędne dla zachowania dobrego stanu zdrowia. Polecam także Lactuloze