Stosowanie preparatu Izotreonine a świąd i pieczenie skóry

Witam serdecznie, Czy to kwalifikuje sie na Izoteronine?(link do foto): http://pl.tinypic.com/r/10deib4/8 Ostatnie 2,5tygodnia brałem 600mg przepisanej tetracykliny, która pogorszyła mój stan. Zmiany powstały na skutek przebytego cyklu sterydowego (600mg testosteronu enante 400mg dekanianu nandrolonu na tydzień). Jakimi preoaratami mogę sięmyć i smarować aby złagodzić świąd i pieczenie skóry? Z góry dziękuję.

Magdalena StusiĹska

W przypadku takich zmian skórnych najlepiej udać się do dermatologa- diagnostyka internetowa może zamiast pomóc zaszkodzić.