Stosowanie preparatu Magnezin w ciąży

Witam, jestem w 5 miesiącu ciąży, dotychczas przyjmowałam Asmag 20 mg jonów magnezu 3x dziennie który mi się wczoraj skończył, Pani w aptece dała mi dzisiaj Magnezin 125 mg jonów magnezowych, nie wiem ile razy dziennie mam go przyjmować i czy w ogóle mogę go przyjmować?

Aleksander Ropielewski

Jeżeli chce Pani utrzymać tą samą dawkę suplementacji to powinna Pani przyjmować nowy preparat co drugi dzień. Nie wiem czy może Pani bezpiecznie go przyjmować, ponieważ nie mam informacji odnośnie Pani stanu zdrowia.