Stosowanie preparatu Permen a libido

Witam, Mam pytanie do seksuologów. Z braku masturbacji pogorszyło się moje libido. Mam anorgazmie. Po zastosowaniu suplementu diety permen jest dużo lepiej. Z tego co wiem permen podnosi testosteron. Mój poziom testsoteronu wynosił 4 w przedziale od 2-8 (norma) > byłem leczony antydepresantami bez skutku. Czy ten suplement mogę brać że tak powiem bezterminowo? Czytałem że zbyt wysoka ilość testosteronu hamuje jego naturalne wydzielane itp.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do seksuologa, po badaniu oraz wykonaniu dodatkowych badań będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie.