Stosowanie preparatu sesja a kawa

Na preparacie sesja jest informacja "Nie należy stosować łącznie z innymi produktami zawierającymi kofeinę"- chodzi o ty by nie zawierać innych produktów z kofeiną w tym samym czasie, czy ogólnie w tym samym dniu? Np. nie można pić kawy w tym dniu?

Z napisu wynika, że nie powinno (nie należy) się go stosować z innymi produktami zawierającymi kofeinę. Zatem jeśli pije Pan "Sesję" to warto zrezygnować z kawy. Nie znam składu tego preparatu i nie wiem jak dużo kofeiny zawiera, ale udowodniono, że ilości kawy też nie powinno się przekraczać. Najlepiej jeśli będzie Pan pił albo kawę albo ten preparat. A dla zdrowia proponuję obydwa napoje zastąpić sokiem :)