Stosowanie preparatu Voxra a bezsenność

Witam, od listopada 2014 biore lek o nazwie VOXRA (bupropionihydrokloridi). Jest to lek przepisany przez lekarza fińskiego. Skutkiem ubocznym jest bezsenność, pomimo zmeczenia i stasznej potrzeby snu. Mam również problemy z pamiecia i koncentracja. Nie mogę już normalnie funkcjonować bo nie pamiętam tego, co stało się przed chwila.Bardzo latwo jest mnie wyprowadzić z równowagi. Denerwuje się z błahego powodu i wybucham jak wulkan. Czy mogę brac rownoczesnie cos na uspokojenie i poprawe pamięci?

Magdalena StusiĹska

Lek który Pani przyjmuje, jest lekiem przeciwdepresyjnym. Aby zmniejszyć problem bezsenności można spróbować przyjmować go rano. Warto też zastanowić się nad zmianą leczenia, skoro skutki uboczne są tak nasilone.