Stosowanie Prestarium a nadciśnienie

Od kilkunastu lat leczę się na nadciśnienie...przyjmowałam lek prestarium i dobrze się po nim czułam...pół roku temu lekarz zmienił mi lek na Nedal 5 mg,1/4 tabletki brana w południe..przyjmuję również euthyrox 75,preduktalMr.Po zażyciu tabletki Nedal mam taki spadek ciśnienia że zasypiam .Moje ciśnienie po leku to 101/60/55.....Często tez po leku mam kłucie serca ....Najgorzej wypada to ,jak je jestem w pracy.proszę o radę.Wizytę ma w grudniu.Dziękuję...

Lek. Katarzyna Szymczak

Ze względu na zgłaszane przez Pana objawy sugerowałabym zmianę leku, odstawienie nedalu, proszę udać się do swojego lekarza rodzinnego, który dobierze odpowiednią dawkę leku.
Pozdrawiam