Stosowanie produktu Clear Zal na grzybicę palców u stóp

witam. zauwazylam u siebie grzybice na dużych palcach u stóp. kupiam produkt ClearZal. czy używanie tego produktu pozwoli mi zahamować dalsza infekcje i wyleczy grzyba który już jest??

Renata GrzechociĹska

Witam.
Jest to produkt homeopatyczny, niektórzy pacjenci są zadowolenie z jego działania. W przypadku braku poprawy proponuję zastosowanie preparatów ze środkami przeciw grzybiczymi np. Steper, Lamisilat itp.
Pozdrawiam