Stosowanie produktu na odchudzanie a efekt jojo

Czy stosowanie produktu na odchudzanie Liposuction Original Weight Loss Treatment, bez odpowiedniej diety i zdrowego stylu życia przyniesie pożądany efekt utraty wagi bez efektu jojo

Witam Panią, z mojego doświadczenia w prowadzeniu pacjentów z nadwagą i otyłością mogę powiedzieć, iż nie ma potrzeby stosowania wspomagaczy w postaci tabletek , jeżeli dieta jest urozmaicona, dobrze zbilansowana, z ograniczeniem produktów bogatych w tłuszcze nasycone plus aktywność fizyczna. Nie ma potrzeby trucia organizmu chemią. Proszę skupić się na racjonalnym odżywianiu i aktywności fizycznej :)

Pozdrawiam,
Monika Biziel
biziel.dobrydietetyk.pl

Witam!
Odradzam stosowania tabletek na odchudzanie, zwłaszcza tych pochodzących z niesprawdzonych źródeł bez specjalnych atestów. Proponuję zadbać o prawidłowe nawyki żywieniowe oraz zwiększenie aktywności fizycznej.

Jeśli chodzi o wskazówki żywieniowe, to zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska