Stosowanie Regulonu na zaburzenia miesiączkowania

Witam. 31.12. dostałam miesiączkę. 10.01.kolejne krwawienie. Badanie USG(lewy jajnik ok, prawego nie widać, macica niepowiększona endometr.2,4mm. niewielka ilość płynu w zatoce Douglasa) Dostałam Regulon na zaburzenia miesiączkowania. 13.01 zrobiłam badanie betaHCG - 18,2. 17.01 ponowneUSG (oba jajniki ok, macica niepowiększona endometr.4,7mm zatoka douglasa wolna). beta hcg - 3,7. Wynik ciąża pozamaciczna jajowodu prawego samoistnie wyleczona. Co teraz powinna zrobić? Czy wszystko już jest ok?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję udać się ponownie na kontrolę i lekarz ginekolog zaleci ewentualnie odpowiednią obserwacje