Stosowanie Relanium przez 50-latka

WITAM ,MAM 50 LAT- MEŻCZYZNA. OD25 LAT BIORE RELANIUM 5. OBECNIE JEM 6TABLETEK DZIENNIE. CHCIAŁBYM SKONCZYC, ALE WIEM ,ŻE TO NIE JEST ŁATWO I NIEBEZPIECZNIE NAGLE - KLINIKA,ODDZIAŁ NIEWCHODZI W GRE TO JEST PROCES DŁUGOTRWAŁY.PROSZE O WZKAZÓWKIJAK POWINNA PRZEBIEGAC -DETOKS. POZDRAWIAM .JAN

Lek. Katarzyna Szymczak

Najlepiej byłoby prowadzić odstawienie pod nadzorem lekarza psychiatry albo chociaż lekarz rodzinnego, stopniowo np co tydzień powinien Pan zmniejszać dawkę co jedną tabletkę. W razie objawów odstawiennych wskazany pilny kontakt z lekarzem.
Pozdrawiam