Stosowanie Rispolept Consta a spięcie mięśni ud

Jak dostaje rispolept consta i 4 razy się głodziłam po 2 tygodnie .Zaczeły mi się spinac mięsnie ud łydek brzucha .Czuję mrowienie w udach tak jak bym miała przemrożone i mam ciągły lekki skurcz ud to co zrobić .Jak spowodować bym nie miała uczucia przemrożenia ud i nie miała spinania lekkich ciągłych skurczy .Mam tez tak ze nie czuje trochę ud i brzucha.Co zrobić .Proszę o pomoc porade

Aleksander Ropielewski

Dbać o odpowiednie nawodnienie i odżywienie organizmu, ponieważ najpewniej zaburzenia nawodnienia i niedobory skłądników mineralnych i mikroelementów są przyczyną Pani dolegliwości. Pewność miałbym po przeprowadzeniu badania.