Stosowanie Rovamycyny i Klabaxu

witam,Chcialam zapytac czy jak Biorac od 3 do 7 listopada antybiotyk Rovamycyna 3 ml,j,,moge od dzisiaj brac antybiotyk Klabax 500..Na gardlo,,kaszel,,katar,,i nic wiecej,,mialam ropne migdaly,,wszystko zeszlo ale kaszel duszacy nadal jesti katar a tez od dawna mowie przez nos,,Klabax ma bardzo zle opinie,,niewiem czy go brac..to juz drugi antyb,,Mam 37 lat.54 kg.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego i kierować się zaleceniami lekarza badajacego.