Stosowanie różnych leków przeciw depresji

Mieszkam obecnie w UK i od dwoch lat daja mi zoplikon, ktory juz wielokrotnie staralam sie odstawic. Biore jeszcze trazodone na depresje. Ostatnio zaczelam odstawiac to imovane, mam leki z Polski. Mozliwe kombinacje ktore zalecil mi polski psychiatra to trittico+neuroleptyk albo trittico+mirtazapina. Dysponuje chloroprotiksenem i kwetiapina. Wczoraj wzielam 1/4 tabletki imovane, 50 mg kwetiapiny i 200 mg trittico. Czy mozna zwiekszyc dawke kwetiapiny? Ktory lek powoduje najmniej tycia?

Witam,
Niezależnie od rodzaju zaburzeń, nie można samemu sobie dozować leków. Proszę to skonsultować ze swoim psychiatrą. Każdy na leki reaguje indywidualnie, więc ciężko stwierdzić po czym może Pani przytyć.