Stosowanie Sanprobi Super Formula i Xifaxan a ból brzucha i świeża krew przy wypróżnianiu

Witam, mam 30 lat, od 3 miesięcy mam "napuchnięty/napompowany" brzuch, szaro-biały nalot na języku oraz "luźne" stolce. USG jamy brzusznej- wszystko prawidłowo. Nie jestem w ciąży, USG jajników i macicy- wszystko prawidłowo. Lekarz zlecił badanie kału (wyniki i wizyta kontrolna po Świętach), do tego czasu mam przyjmować SANPROBI SUPER FORMUŁA i XIFAXAN- 2x2 tabl- 7 dni. Trochę boli mnie brzuch i przy wypróżnianiu jest świeża krew (mała ilość)- czy kontynuować leczenie?

Lek. Katarzyna Szymczak

Kontynuować, w przypadku nasilenia bólu czy krwawienia odstawić lek i udać się do lekarza.
Pozdrawiam