Stosowanie Saw Palmetto przeciwko łysieniu a spadek libido

stosuje saw palmetto w dawce 2 kapsulki dziennie (jedna 450mg), biore ten specyfik od przynajmniej 1 roku,przeciwko lysieniu. Czy ten prearat moze powodowac spadek libido i problemy z wzwodem. Mam 30lat, biore i tak mniejsza dawke niz pisze (do pieciu kapsulek), niby to tylko ziolo ale moze ma tez jakis skutek uboczny ? dziekuje

Dzień dobry
Nie mam żadnych wiadomości co do spadku libido po tym preparacie ziołowym jakim jest SAW Palmetto. Problemy ze wzwodem i i libido mogą pojawić się w każdym wieku i nie musza być związane z braniem ziół czy leków. natomiast jeśli taki problem zaistniał to jest to wskazanie do wizyty u seksuologa. Pozdrawiam