Stosowanie scd Essential Probiotics przy Hashimoto, astmie i zakrzepicy

PRIOBIOTYKI Witam prosze o informacje czy majac Hoshimoto, astme i zkarzepice moge stosowac scd Essential Probiotics. ? Bardzo prosze o pomoc?

Sylwia Ogrodowczyk

Proszę sprawdzić czy te probiotyki zawierają to co powinny, najlepszymi probiotykami są kiszonki. Sok z kiszonej kapusty, ogórki.

Szanowna Pani,
w przypadku Pani chorób, probiotyki nie są przeciwwskazane. Proszę jednak dokładnie sprawdzić ich skład czy ten produkt na pewno będzie najlepszy.

Z poważaniem,
mgr Sławomir Kula, dietetyk kliniczny - Poznań
Poradnia Dietetyczna Świat Odżywiania
www.swiatodzywiania.pl