Stosowanie Sensivella na zaburzenia erekcji

Witam. Mam pytanie dotyczące suplementu diety Sensivella. Otóż jest to środek dla kobiet zawierający L-argininę i L-cytrulinę plus witaminy. Czy mężczyźni mogą stosować ten suplement? Podane aminokwasy i witaminy nie wydają się być przeznaczone wyłącznie dla kobiet, a więc pytanie brzmi czy mężczyźni mogą stosować Sensivellę w celu wzmocnienia erekcji? Dziękuję za pomoc.

Preparat zwiększa poziom tlenku azotu, który rozszerza naczynia całego organizmu, także penisa.
Preparaty zalecane przez lekarzy w problemach erekcyjnych także zwykle mają podobny mechanizm, ale działają bardziej selektywnie, a więc są znacznie efektywniejsze.
Jeśli ma Pan wątpliwości co do swojej sprawności erekcyjnej, to lepiej skorzystać z konsultacji specjalisty. W Katowicach jest Poradnia Julia oraz Gabinet dr A.Sipińskiego.
Dobrze, że czyta Pan jakie składniki ma dany preparat, a nie opiera się na marketingu tylko.
Jak widzę w Sieci "info" o jakimś specyfiku, nader pozytywne opisy, a nie ma podanego składu, to moim zdaniem dyskwalifikuje to taki preparat.
Warto jednak zaznaczyć, że preparaty kupowane poza apteką niekoniecznie mają taki skład, jak podany...
W preparatach "markowych", z apteki - zalecanych dla pań, typu Sensivelle, układane są proporcje witamin i mikroelementów bardziej stosowne dla kobiet.
Proszę pamiętać o comiesięcznych utratach krwi...

Na zdrowie seksualne zdecydowanie negatywnie wpływa palenie papierosów, mała aktywność fizyczna i nadwaga. Z alkoholi zwłaszcza niekorzystne jest piwo, gdyż dodatkowo zawiera hamującą seks lupulinę (z chmielu).
Istotne jest także unikanie chaosu w życiu intymnym - stała partnerka, prawidłowe z nią relacje...
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com, Poznań.