Stosowanie siemienia lnianego jako suplementu diety

Witam .Pytanie odnośnie Siemienia Lnianego.Są w różnych postaciach ,ale niewiem które są najlepsze.1.Odnalazłam Siemie Lniane budwigowe złociste i chciałabym się zapytać czym różni się od Nasiona Lnu ,zioło pojedyncze. 2.Czy lepiej kupić Len mielony czy też kupić siemię w całości i zmielić w domu oraz spożywać od razu po zmieleniu. 3.A też w jaki sposób mozna go spożyć a.Łyżkę siemienia lnianego gotujemy 10-15 minut b. Łyżkę zalewamy wodą i odstawiamy na noc c.dodaje do jedzenia i w JakiejPOSTAC

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Można bez obaw kupować już zmielone siemię lniane. Zaproponowany sposób podania jest jak najbardziej prawidłowy.