Stosowanie soczewek jednodniowych

Witam. Mam pytanie dotyczące soczewek kontaktowych. Otoz aktualnie na lewym oku nosze air optix for astigmatism -2,25 cylinder -0,75 100 stopni a na prawym air optix -2,5. Sa to soczewki miesieczne. I teraz kupujac te soczewki dostalem w gratisie soczewki jednodniowe Dailies i teraz moje pytanie czy moge je zakladac czy musze to skonsultowac z lekarzem?

Witam Proszę spokojnie je założyć , nie powinno być problemu. W razie problemów radzę skonsultować się z osobą która zaaplikowała nowe soczewki. Pozdr. Barnyk.