Stosowanie spalaczy tłuszczu a nudności i omdlenia podczas treningów

Witam, od kilku dni biorę spalacz tłuszczu therm line speed extreme. Niestety źle się czuję. Mam mdłości na treningu, jestm Wciąż śpiąca i boli mnie żołądek. Wczoraj na siłowni prawie zemdlałam, a uczęszczam na nią od stycznia 3-4 razy w tyg. Odstawić je, czy zmniejszyć dawkowanie? Przyjmuję również chrom w tabletkach. Ppzdrawiam

Mgr Anna S Dietetyka

Witam, co prawda z tego co się orientuję suplement ten nie powinien mieć takiego wpływu na panią. Bardziej jego efekty uboczne to poddenerwowanie, przyspieszone tętno, kłucie w okolicach serca, wzrost potliwości, ale jeśli występują takie objawy, proszę odstawić na jakieś 2 tygodnie preparat i zobaczyć, czy objawy nadal się utrzymują, czy nie. Dodatkowo proszę pamiętać, że chrom w nadmiarze się kumuluje w orgazmie, więc nie zalecałabym jego przyjmowanie przez cały czas. Jeśli pani dieta jest regularna i zbilansowana, dodatkowo pani ćwiczy, nie ma potrzeby przyjmowania suplementów dodatkowych. Pozdrawiam