Stosowanie środków przeciwbólowych przy chorobach wątroby

Witam,mam 50 lat.Od 5 lat cierpie na potworne bóle kregosłupa lędźwiowego,jednak największy ból mam po lewej stronie biodra promieniujący do lewej nogi .Dwa lata temu zostałam skierowana przez ortopede na rezonans magnetyczny z takim opisem. Poziom tarczy międzykręgowej L3-L4 -wielokierunkoweuwypuklenietarczy międzykregowej bez cech ewidentnego ucisku struktur nerwowych. Poziom tarczy międzykregowej L4-L5-lewobocznadootworowaportuzjakrążka tarczy m-k z mozliwym uciskiem lewego korzenia nerwu rdzeniowegoL4 w otworzemiędzykregowym.Poziom tarczy międzykręgowej L5-S1 pośrodkowe uwypuklenie tarczy międzykregowej bez cech ewidentnego ucisku struktur nerwowych.W obrębie trzonów kregowych L4i L5 przy płytkach granicznych ,widoczne linijne strefy podwyższonego sygnału zarówno w sekwencji T1,jak i T2.Zmiany zwyrodnieniowe także na krawędziach trzonów kręgów oraz w stawach międzykręgowych.Ortopeda skierował mnie z tym wynikem do neurochirurga który pogłębił tylko moją depresje stwierdzając iż jestem zamłoda na operacje i tylko przyjmowanie przeciwzapalnych i przeciwbólowych tabletek oraz szanowanie sie typu dobra postawa,nie dzwiganie itp mi będzie pomagało w dalszym zyciu.Tylko jak długo można brać te tabletki z chorą wątrobą.Czy naprawde jestem skazana do końca życia na ten ból?

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza