Stosowanie Sumamedu u 20-miesięcznego dziecka

Witam, Mój 20 miesięczny synek od 9 dni ma mokry kaszel i katar ,przez pierwsze dni gorączkował potem goraczka przeszła. Dostał sumamed wczoraj wziął 6 dawkę i dziś obudził się z gorączką 38,2 teraz już ma 39.3. byłam u pediatry powiedział że nic się nie dzieje i kazał jeszcze 3 dni dawać sumamed. ale ja jakoś nie wierzę że jest ok. co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli nie widzi Pani poprawy proponuję uda się do lekarza specjalisty pediatry, niekoniecznie tego samego. Konieczne badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedziec.