Stosowanie suplementów diety i odżywek przy wrzodach

Dzień Dobry. Mam ptanie apropo suplementów diety jak i odżywek stosowanych na silowni . Mam 22 lata w wieku 19 lat zachorowalem na chorobe wrzodową mialem owrzodzaną tylnia sciane 2-nastnicy oraz zapalenie blony sluzowej zołądka minely juz 2 lata od czasu kiedy zakonczylem leczenie, miesiac temu mialem robiona gastroskopie oraz badanie na helikobakter jestem na dzien dzisiejszy zdrowy wrzody sa wyleczone i Teraz moje pytani brzmi, czy moge stosowac jakies suplementy diety badz odzwki

Tak można i nie powinny one powodować owrzodzeń górnego odcinka przewodu pokarmowego jeśli będą stosowane według zaleceń producenta.