Stosowanie suplementów diety i witamin

Witam :) Chciałam się zapytać czy mogę używać jednoczesnie witaminki firmy Olimp VITA-MIN plus oraz wit.a+e ?

Witam. Przy stosowaniu witamin firmy olimp nie ma potrzeby dodatkowej suplementacji witamin a i e.

Witam, co za dużo to nie zdrowo. Witamina A i E w preparacie Olimp pokrywa w 100% zalecane spożycie dzienne. Dlatego nie ma potrzeby stosowania dwóch suplementów. Proszę pamiętać, że prawidłowo zbilansowana dieta zawiera wystarczające ilości witamin, minerałów, białka, węglowodanów, tłuszczu i błonnika. Oznacza to, że różnorodne posiłki obfitujące w warzywa, owoce, chude mięso, zdrowe ryby, zdrowe tuszcze i produkty zbożowe jak najmniej przetworzone nie wymagają suplementów. Pozdrawiam, Anna Brinken