Stosowanie suplementów diety na poprawę rzeźby ciała

Hej wszystkim Mam 19 lat waga 76 kg wzrost :180cm. Chodzę na siłownie od paru dni . Wcześniej też chodziłem przez okres może 2 miesięcy. Chciałbym sobie poprawić rzezbę wieć mam pytanie : Polecacie kapsułki Bca Olimp ? Słyszałem że są dobre lecz zastanawia mnie jeden fakt : brać 3 razy po 5 tabletek dziennie , nie za dużo ???

Wprowadzanie takich substancji bez konsultacji z dietetykiem może skutkować groźnymi konsekwencjami dla zdrowia.

Ilość i rodzaj suplementów należy dostosować do ilości, intensywności i rodzaju treningu.

Wszystko też zależy od tego jaki efekt chciałby Pan uzyskać.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl