Stosowanie suplementów dla sportowców po leczeniu nadczynności tarczycy

Dzień Dobry, czy jako osoba, która chorowala na nadczynność tarczycy (obecnie po zakończonym leczeniu, leki odstawione 4 m-ce temu, hormony w normie) moge przyjmować suplementy diety (cwiczę na silowni): - aminokwasy rozgalęzione BCAA, - aminokwas glutaminę, Pozdrawiam Darek

Jeżeli istnieje wskazanie do przyjmowania tych suplementów w związku z prowadzonym treningiem wcześniejsze problemy z tarczycą nie powinny z tym w żaden sposób kolidować.