Stosowanie suplementów i leków na obniżenie ALT

Witam brałem Esseliv forte by obniżyć alt i po 1 mieśiącu z 110 mam 80.Teraz kupiłem Essensal Complex.Czy zmiana na ten lek też będzie mi obniżała alt.Jest tanszy ale czy szkuteczny jak porzedni lek.Czy oba leki są suplementem diety na forte pisze,że jest to lek.Jak to jest?Czy mogę go brać czy lepiej kupć coś droszego jak Essentiale Forte.Czy lepiej stosować tanszy przez 2tyg i zrobić próby wątrobowe by sprwdzić czy on obniży mi alt?brałem też Esseliv i też się obniżyło więc ci brać czy obniżyć

Musi Pan przeczytać w ulotkach jaka jest substancja biologicznie czynna i w jakiej ilości jest w 1 tabletce, bo nie zawsze tańszy się opłaca - jeśli np. dawka na 1 kapsułkę jest mniejsza to musi Pan wziąć 2 kapsułki.