Stosowanie suplementów na wypadanie włosów

Witam serdecznie. Od jakiegoś czasu zauważyłem, iż wypadają mi włosy. Lekarz stwierdził chorobę Hashimoto i od około miesiąca biorę leki. Dodatkowo, w między czasie 2 razy byłem chory i przyjmowałem antybiotyki. Pojedyncze włosy stały się strasznie powykręcane i zaczęły wypadać. Przy każdym czesaniu wypada ich około 20. Czy powinienem brać jakieś witaminy (np. Bodymax)? Proszę o radę.

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

wypadanie włosów często wiąże się z chorobami tarczycy, może Pan brać Bodymax, radziła bym zwrócić uwagę czy ma Paan wystarczajacą ilośc pełnowartościowego białka w diecie.

Pozdrawiam serdecznie